Пица са морским плодовима (frutti di mare)

Време припреме: 40 минута. Укупно време: 100 минута. Састојци (за 1 плех): Тесто: 30 мл уља 1 дл воде 1 трећина коцке квасца 250 гр брашна сол. Фил: 200 гр морских плодова 10 маслина 200 гр посног качкаваља (по жељи) кечап оригано ½ лимуна. Припрема: …